2021 daranyi ignac terv
20211101 mediatanacs tamogatasi program 02
Az Eleven Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

20211101 leader sajat palyazat02

Elkezdődött a 2020/2021. évi megyei labdarúgó bajnokság tavaszi szezonja a megyei II. osztályban. A Közép csoportban a Bükkábrányi SC felnőtt csapata az első fordulóban hazai környezetben lépett pályára. Hernádnémeti együttesét fogadták a Szép Pál Sporttelepen. A találkozó 14 órakor vette kezdetét.
A 6. percben a hernádnémetiek büntető rúgást végezhettek el. A gólt Kertész Gábor értékesítette.
A 14. percben az ábrányiak kiegyenlítettek. Prodán Márk volt eredményes.
A 23. percben Pandurics Péter szerzett gólt csapatának.
A 30. percben az ábrányiak szabadrúgáshoz jutottak, melyet Tóth Péter végzett el. Ennek eredményeként az ábrányiak megint kiegyenlítettek: 2-2 lett az állás.
A 32. percben Pásztor Zsolt Szabolcs szerzett gólt csapatának. A maradék játékidőben több gól nem született így 3-2-es ábrányi vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.
Az 53. percben Kertész Gábor sárga lapot kapott reklamációért.
A 70. percben Kertész Péter gólja révén a hernádnémetiek kiegyenlítettek, 3-3 lett az állás.
2 perc elteltével Pásztor Zsolt Szabolcs találata révén az ábrányiak újra átvették a vezetést.
A 84. percben Kaló Gábor sárga lapot kapott buktatásért.
A 93. percbe Prodán Márk is sárga lapot kapott szabadrúgás akadályozása miatt.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrányi SC – Hernádnémeti bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 4-3 lett.

Kovács Gyula
  • szerkesztő
  • Telefon: +36/30-395-4289
  • E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.