2021 daranyi ignac terv
20211101 mediatanacs tamogatasi program 02
Az Eleven Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

20211101 leader sajat palyazat02

2021. szeptember 25-én a Bükkábrányi SC U14-es korosztálya hazai környezetben lépett pályára. Mezőkeresztes együttesét fogadták a Szép Pál Sport telepen. A két csapat összecsapása 10 órakor kezdődött.
A 8. percben az ábrányiak szerezték meg a vezetést. Fazekas Bence volt eredményes.
A 16. percben szintén Fazekas Bence szerzett gólt csapatának.
A 23. percben Burai Milán talált be ellenfele kapujába.
7 perc elteltével újabb ábrányi gól született.
A 31. percben Juhos Máté talált be ellenfele kapujába.
3 perc elteltével Burai Milán megszerezte harmadik gólját is, ami csapatának már a hatodikat jelentette.
Az első félidőben egyik csapatnak sem sikerült több gólt szereznie, így a félidei eredmény 6:0 lett.
A 39. percben az ábrányiak büntető rúgást végezhettek el, amit nem sikerült értékesíteni.
A 47. percben Lakatos Sándor János talált be a keresztesi kapuba.
A 62. percben szintén az ábrányiak szereztek gólt.
7 perc elteltével Burai Milán volt eredményes. Találata révén 9:0 lett az állás, ami egyben a végeredményt is jelentette.

Kovács Gyula
  • szerkesztő
  • Telefon: +36/30-395-4289
  • E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.