2021 daranyi ignac terv
20211101 mediatanacs tamogatasi program 02
Az Eleven Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

20211101 leader sajat palyazat02

2021. február 26-án a Mezőkeresztesi női kézilabdások ifi csapata hazai környezetben játszott Balmazújváros együttese ellen. A találkozó délután 17:30-kor vette kezdetét.
Az első félidőt a keresztesi csapat kettő gólja indította, amire hamar megérkezett a vendég csapat válasza is. A félidő első felében a két csapat felváltva értékesítette góljait, sokszor volt egyenlő az állás.
A félidő második felében a keresztesi csapat folyamatosan szerzett pontokat, a vendég csapatnak nem sikerült behozni a hátrányát, a félidei eredmény 14 - 12 lett a keresztesi csapat javára.

A 2. félidőt szintén a hazai csapat indította kettő góllal, de szinte azonnal meg is érkezett erre a vendégek válasza. A félidő első felében a keresztesi csapat tovább értékesítette góljait, a vendég csapatnak nem sikerült felzárkózni.
A félidő második felében a vendégcsapat igyekezett felzárkózni, ami sikeresnek bizonyult. Balmazújváros a mérkőzés végére megfordították az eredményt a keresztesiekkel szemben. A félidő végére a vendégek előnye egy pontosra emelkedett, így a végeredmény 25 - 26 lett a vendégek javára.
A hazai csapat szakosztályvezetője Palatics Attila értékelte a mérkőzést.

Kovács Gyula
  • szerkesztő
  • Telefon: +36/30-395-4289
  • E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.