2021 daranyi ignac terv
20211101 mediatanacs tamogatasi program 02
Az Eleven Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

20211101 leader sajat palyazat02

A Mezőkeresztesi U16-os csapata egy elmaradott mérkőzést játszott hazai környezetben 2021. május 30-án. Tiszakeszi együttesét fogadták otthonukban. A mérkőzésvezető 15 órakor indította az összecsapást.
Az első 45 percben egyik csapatnak sem sikerült gólt szereznie, így a félidei eredmény 0:0 lett.
Az 53. percben a keresztesiek szerezték meg a vezetést Szalontai János volt eredményes.
A 61. percben Barna Márkó gólja révén a tiszakesziek kiegyenlítettek.
2 perc elteltével Lakatos Gábor volt eredményes.
A 70. percben Gombos Bence és Tóth Adorján sárga lapot kapott.
A 82. percben Serbán Szebasztián is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőkeresztes – Tiszakeszi U16-os bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1:2 lett.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.