2021 daranyi ignac terv
20211101 mediatanacs tamogatasi program 02
Az Eleven Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

20211101 leader sajat palyazat02

2021. augusztus 7-én a Bükkábrányi SC csapata hazai környezetben Mezőnyárád együttesével játszott felkészülési mérkőzést.

A 4. percben az ábrányiak szerezték meg a vezetést.
A 31. percben szintén az ábrányiak voltak eredményesek.
A 37. percben újabb hazai gól született.
A 44. percben az ábrányiak büntető rúgást végezhettek el, amit sikeresen értékesítettek.
Az első félidőben több gól nem született, így 4-0 ábrányi vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.

A 46. percben ábrányi gól született.
Az 58. perben szintén a hazaiak találtak be ellenfelük kapujába.
A 67. percben 7-0 lett az állás.
A 71. percben a nyárádiak szépítettek.
2 perc elteltével újabb gólt szereztek az ábrányiak.
A 76. perben a hazaiak szereztek gólt.

A maradék játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrányi SC – Mezőnyárád felkészülési mérkőzés végeredménye 9-1 lett.

Kovács Gyula
  • szerkesztő
  • Telefon: +36/30-395-4289
  • E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.