2021 daranyi ignac terv
20211101 mediatanacs tamogatasi program 02
Az Eleven Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

20211101 leader sajat palyazat02

A mezőkeresztesi női kézilabda csapat hazai környezetben játszotta a soron következő mérkőzését 2021. április 18-án. Ez alkalommal az Albrecht Miskolc együttesét fogadták otthonukba. A találkozóra délután 16:00-tól került sor.
Az 1. félidőt a miskolci csapat gólja indította, amire hamarosan megérkezett a keresztesi csapat válasza. A félidő első felében a hazai csapat magához ragadta a vezetést, egymás után ötször is megrezegtette a vendégcsapat kapujának hálóját. Miskolc igyekezett felzárkózni, de nem tudta behozni a lemaradását.
A félidő második felében a vendégek tovább próbálkoztak a hátrány lefaragásával, a próbálkozások sikertelennek bizonyultak, így a félidei eredmény 15:12 lett a hazai csapat javára.
A 2. félidőt a keresztesiek nyitották, de rövid időn belül miskolciak is betaláltak ismét a kapuba. A félidő első felében a hazai csapat folyamatosan értékesítette góljait, a vendégek nem tudtak felzárkózni.
A félidő második felében a hazai csapat sorozatos gólgyártásba kezdett, a vendégcsapat minden próbálkozás ellenére sem tudta behozni a lemaradását, így a végeredmény 30:27 lett a keresztesi csapat javára.
A hazai csapat szakosztályvezetője, Palatics Attila értékelte a mérkőzést.

Kovács Gyula
  • szerkesztő
  • Telefon: +36/30-395-4289
  • E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.