2021 daranyi ignac terv
20211101 mediatanacs tamogatasi program 02
Az Eleven Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

20211101 leader sajat palyazat02

Elkezdődött a 2021/2022. évi megyei labdarúgó bajnokság őszi szezonja a megyei III. osztály Déli csoportjában.
2021. augusztus 29-én Mezőnyárád csapata az első fordulóban idegen környezetben lépett pályára. Monok otthonába utaztak. A mérkőzésvezető 17 órakor indította az összecsapást.
A 22. percben a nyárádiak szerezték meg a vezetést. Holló Márk volt eredményes.
A mérkőzés első felében már senkinek nem sikerült változtatnia a kialakult eredményen, így 0:1-es állásnál pihenhettek meg a játékosok.
Az 51. percben Ónodi Csaba gólja révén monok együttese kiegyenlített.
A 60. percben szintén Ónodi Csaba szerzett gólt csapatának.
2 perc elteltével Budai Ádám sárga lapot kapott.
A 64. percben Rikter János talált be a nyárádi kapuba.
4 perc elteltével Ónodi Csaba megszerezte harmadik gólját is, ami csapatának már a negyediket jelentette.
A 73. percben Horváth Benjámin volt eredményes.
A 85. percben Béres József Alex gólja révén a nyárádiak szépítettek.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Monok – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 5:2 lett.

Kovács Gyula
  • szerkesztő
  • Telefon: +36/30-395-4289
  • E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.